FCI условия

FCI Adžiliti noteikumi (angļu val.) no 01.01.2012.
FCI Adžiliti noteikumi (latviešu val.) no 01.01.2012.

Titula “Latvijas adžiliti čempions” piešķiršanas kārtība.

Tituls “Latvijas adžiliti čempions” tiek piešķirts sunim, kurš Latvijā oficiālu adžiliti sacensību augstākajā klasē (A3) trīs reizes uzvarējis - divās adžiliti trasēs un vienā džampinga trasē vismaz divu dažādu tiesnešu vērtējumā (soda punktu skaits vienā trasē var būt ne lielāks par 0,99, divas trases obligāti jāveic bez soda punktiem). Suņa eksterjera izstāžu novērtējumam jābūt ne zemākam par “labi” un tam jābūt saņemtam pēc viena gada vecuma sasniegšanas.

Sunim, kuram jau ir adžiliti čempiona tituls kādā no FCI dalībvalstīm, titula “Latvijas adžiliti čempions” saņemšanai pietiek vienu reizi uzvarēt augstākajā klasē (A3) adžiliti un džampinga trašu kopsummā bez soda punktiem (soda punktu skaits 0) oficiālās sacensībās Latvijā.

Lai noformētu Latvijas adžiliti čempiona titulu pretendents aizpilda noteiktas formas iesniegumu un iesniedz sekojošu dokumentu kopijas:
- izstāžu apraksta lapu ar novērtējumu
- ciltsrakstu kopiju
- kvīti vai citu maksājuma apliecinājumu par titula apmaksu 10,00 LVL apmērā.
Mācību komisija divu nedēļu laikā pēc dokumentu iesniegšanas apstiprina, ka pretendentam ir iespējams piešķirt titulu un dod rīkojumu LKF birojam sagatavot diplomu un rozeti.