Liene Poriņa

(07.07.1986.)

Mani suņi - Griks un Raiders - ir divi ļoti aktīvi un enerģiski suņupuikas, viņiem patīk mācīties un skriet! Lai arī līdz stabiliem un labiem rezultātiem adžiliti mums vēl ir tāls ceļš ejams, tomēr uzskatu, ka salīdzinājumā ar pašu sākumu, kad nācu uz pirmajām adžiliti nodarbībām, progress jau ir jūtams.
Treniņi ar suņiem kā arī sacensības dod pozitīvas emocijas, īpaši ir prieks, ja izdodas panākt treniņa beigās rezultātu, kas sākumā neizdevās.

Patiesību sakot ar adžiliti jau iepazinos agrāk, kad mans pirmais suns - bezšķirnes kucīte Keitiņa - bija pabeigusi paklausības kursu, trenere ieteica nākt uz adžiliti nodarbībām. Tomēr ar viņu bija tā, ka viņa gan paklausīgi skrēja, tomēr īstais azarts bija tad, kad Keitai sagribējās izpeldēties grāvī blakus treniņu laukumam. Skrējiens uz grāvi bija tik azartisks, ka nolēmu - adžiliti nav priekš šī suņa.
Tāpēc tagad man ir liels prieks, ka abi mani suņi gūst patiesu prieku no skrējiena adžiliti. Viņu azarts mani iedvesmo un neļauj padoties. Ar Griku sāku nodarboties ar ažiliti kopš 2010.gada rudens.

Manuprāt, adžiliti veiksmes noslēpums ir treniņi un vēlreiz treniņi, kā arī regulāra piedalīšanās sacensībās, kur saimnieks ar suni gūst tādu pieredzi, ko treniņos nekādi nevar iegūt.